Kompletní úklid bez starostí

Jsme tu pro Vás  Tel: 739 150 342
 

AKCE NA ČIŠTĚNÍ KOBERCŮ A SEDAČEK SLEVA 10% AKCE PLATÍ OD 4.11.2019 DO 20.12.2019 

Odklízení sněhu ze střech

Odklízení sněhu ze střech

Odklízení sněhu ze všech typů střech, rovných i šikmých, na rodinných domech, obytných blocích, nákupních střediscích, administrativních a průmyslových budovách. Jsme připraveni přijít kamkoli a v co nejkratší době vyřešit vzniklou situaci.

Odklízení sněhu ze střech je riziková práce, při jejím neodborném provádění může dojít ke zraněním pracovníků i dalších osob, škodám na cizím majetku či poškození střechy.

Neriskujte a obraťte se na profesionály

 

Rizika sněhu na střeše

1. Váha sněhu
Nahromaděný sníh na střechách budov dokáže vyvinout obrovský statický tlak na nosnou střešní konstrukci. Rozhodující je váha sněhu, zledovatělý nebo vlhký sníh je mnohem těžší a často představuje větší riziko než dramaticky vyhlížející vrstva čerstvě napadaného sněhu.

Pokud se sníh včas neodstraní, může dojít k poškození střechy a její nosné konstrukce, v extrémních případech k jejímu probořením. Váha sněhu je rizikový faktor při rovných i při šikmých střechách.

2. Pád sněhu
Po šikmých střechách se sněhová vrstva za určitých podmínek klouže a následně padá na zem, kde může způsobit škody na majetku nebo újmu na zdraví. Destruktivní síla padajícího sněhu se znásobuje výškou budovy a váhou sněhu.

K padání sněhu dochází nejčastěji během oblevě, kdy se sníh přímo na střešní krytině rychleji taje díky tepelným stratám.Tým ztrácí přilnavost, klouže se po vodním polštáři a padá přes okraj střechy. Ke snížení rizika pádu sněhu ze střechy doporučujeme namontovat zachytávače sněhu, které je nutné od určitého množství sněhu kombinovat s jeho odklízením.

Odpovědnost majitelů budov

Podle zákona za odstranění sněhu je zodpovědný majitel budovy. Také nese zodpovědnost za zanedbání této povinnosti a za vzniklé škody na majetku a zdraví občanů. V případě úrazů a škod na cizím majetku se výše odškodnění může vyšplhat velmi vysoko.

Odstraňování rampouchů

Odstraňujeme rampouchy ze všech typů střech, rovných i šikmých, z rodinných domů, obytných bloků, nákupních středisek, administrativních a průmyslových budov. Jsme připraveni přijít kamkoliv a vyřešit danou situaci v co nejkratším čase.

Bezpečně a za minimální náklady

Odstraňování rampouchů ze střech je riziková činnost, při jejím neodborné realizaci může dojít ke zranění pracovníků i kolemjdoucích, škodám na majetku či poškození střešního a okapového systému. Neriskujte a obraťte se na profesionály!

stažený soubor (2).jpg
stažený soubor (6).jpg

Profesionální úklidové služby


Nabízíme komplexní úklidové služby velkého, středního i malého rozsahu, pro firmy, instituce, domácnosti i živnostníky.


Name
Email
Comment
Or visit this link or this one