​                     


                                                                                                                                                                  

  

 

 

 

Kompletní úklid bez starostí

Jsme tu pro Vás 

       Kontakt : 739 150 342   Michal Zamazal

 
 

Čištění matrací a postelí

Čištění matrací a postelí

Provádíme hloubkové čištění matrací a postelí. Jedná se o kombinaci ruční, kartáčové a extrakční metody čištění, kterými dosáhneme maximálního účinku v čistotě. Extrakčím čištění dochází k zbavení roztočů a všech alergenů v matracích. 

Ceník čištění matrací:

Dětská matrace 180,-
Jednolůžko 300,-
Dvojlůžko 500,-

Ceník čištění postelí:

Jednolůžko 400,-
Dvojlůžko 600,-

 

Metoda

Pro čištění matrací využíváme značkové vysavače Karcher, které společně s vysoce účinnýmy, ale zároven šetrnými saponáty garantují důkladné vyčištění usazené špíny a nečistot. Vaše matrace zbavíme nejen skvrn, zvířecích chloupků a hluboko usezeného prachu. Zbavíme ji také roztočů, kteří mohou mít neblahý vliv na Vaše zdraví. Zpříjemněte a zkvalitněte svůj spánek. Naších služeb hojně využívají, krom domácnistí, i instituce, jakož jsou školky či jiné. Buďte mezi nimi i Vy.

Zbavte se roztočů, zbavte se alergie

Mezi roztoče patří řada obtížných parazitů jak živočichů a rostlin, tak i člověka. Roztoči způsobují parazitární onemocnění (parazitózy) jako je například sarkoptóza, cheyletiellóza, demodikóza. Mnoho druhů žije synantropně, mnoho druhů dravě či saprofágně. Někteří roztoči mohou být též mezihostiteli cizopasníků hospodářských zvířat, jiné druhy jsou užitečné – jedná se o půdotvorce, nebo dravce – přirozené bioregulátory. Roztoči vyskytující se v obytných prostorách a jejich výkaly jsou častým původcem alergií(alergenem).

Profesionální úklidové služby


Nabízíme komplexní úklidové služby velkého, středního i malého rozsahu, pro firmy, instituce, domácnosti i živnostníky.


Name
Email
Comment
Or visit this link or this one